fbpx
×

Google Ads Reklam Yönetimi

Google reklamları ile potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşım sağlayıp ürün veya hizmetlerinizin tanıtımını ve satışını yapabilirsiniz.

Google Ads tarafında yapılan yanlışlar sebebiyle reklam bütçenizi verimsiz şekilde kullanıyor ve kazanç sağlamak yerine kaybettiriyor. 

İyi bir optimizasyon, analiz ve rapor desteği alarak reklam bütçenizi dengeleyebilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. 

Google Ads reklam çalışmalarında tam olarak bunları yapıyor olacağız.

Google Ads Reklam Yönetimi Hizmeti

1-) Anahtar Kelime ve Bütçe Analizi

Google reklam hesabınızı oluşturmadan önce anahtar kelime ve bütçe analizi yapmaktayım. Oluşturacağımız reklam kampanyaları öncesinde ileteceğim analiz verileri sizi aydınlatacaktır. Yapacağım anahtar kelime ve bütçe analizleri ile reklamlarda kullanacağımız doğru anahtar kelimelerin listesi, aylık ort. aranma hacimleri, kelimelerin tbm (tıklama başı maliyeti) ve birkaç metrikleri içeren verileri göreceksiniz.

Bütçe analizinde ise reklamlara ayıracağınız günlük ve aylık bütçeyi analiz edeceğiz.

2-) Google Ads Hesabınızın Kurulumu

Bu aşamada hali hazırda bir ADS hesabınız yoksa profesyonel olarak hesabınızı oluşturacağız. Hesabınızı oluştururken işletme bilgilerinizi ve ödeme yöntemlerini belirleyeceğiz. Google Ads reklam paneli erişimi ile hesabınızdaki reklamların sürecini izlemeniz için Gmail adresinize yetki vereceğiz.

3-) Hedeflerin Belirlenmesi

Kampanya modellerini belirlemeden önce hedeflerinizi doğru şekilde anlamak ve bu hedefler doğrultusunda reklam kampanyaları oluşturmak gerekir. Birlikte hedeflerinizi belirleyeceğiz.

4-) Kampanyaların Oluşturulması

İşletmenizin hedeflerine yönelik olarak doğru kampanya modellerini belirleyip reklamlarınızı oluşturacağız.

5-) Reklam Optimizasyonlarının Yapılandırılması

Kampanyalarınızı oluşturduktan sonraki bu süreçte kampanya veya reklamlarınızın performansını takip edeceğiz. Elde edilen veriler ışığında reklam optimizasyonlarınızı yapılandıracağız.

6-) Raporlama

Reklamlardan aldığımız verileri sade ve anlaşılır şekilde haftalık ve aylık olarak raporlayıp mailinize ileteceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads, (Google Adwords) Google arama Youtube ve diğer web sitelerinde ürün veya hizmetleri tanıtmak için kullanılan diital reklamcılık çözümüdür. İşletme ve şahıslar Google Ads ile bütçeleri ve hedefleri dahilinde reklamlarını başlatabilir.

Reklamlarınız, kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünür. Mobil, masaüstü ve tablet gibi cihazlarda reklamlarınız gösterilir. Google’ın gelişmiş kampanya modellerini kullanarak değerli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Google Ads, kullanıcılar Google üzerinde ürün veya hizmetlerinizi aradığında reklamlarınızı gösterir. Google Ads, reklamlarınızı işlem yapması kaçınılmaz olan potansiyel müşterilerin karşısına çıkaracak bir zekaya sahiptir.

İşletme hedefinize yönelik kampanya türü belirleyerek hedefinize ulaşmanızı sağlarız. Google Ads hedefleri aşağıdaki gibidir;

 • Satış
 • Potansiyel Müşteriler
 • Web Sitesi Trafiği
 • Ürün ve Markayı Dikkate Alma
 • Marka Bilinirliği ve Erişim
 • Uygulama Tanıtımı

Yukarıda listelediğimiz 6 adet hedef içinden birisi sizin hedefiniz olabilir. İşletmenizin hedefine en uygun kampanya türlerini seçerek ilerleriz.

 • Arama Ağı Kampanyaları
 • Alışveriş Kampanyaları
 • Görüntülü Reklam Ağı Kampanyaları
 • Video (Youtube) Kampanyaları
 • Uygulama Kampanyaları

Google Ads reklamlarınız bir tıklama aldığında oluşan maliyettir. Yani her reklam tıklamasının bir ücreti vardır. Tıklama başına maliyetler anahtar kelimelerinizin değerine, rekabete ve kampanya optimizasyonunuza göre değişiklik gösterir.

Google Ads reklamları için ne kadarlık bir bütçe ayıracağınızı bilmiyorsanız endişe etmenize gerek yok!

Çünkü size özel bir bütçe analizi yapıp sizi bilgilendireceğim.

Google Ads Reklam Yönetimi hizmetimin ücretini aşağıdaki formu doldurup göndermeniz halinde mailinize fiyat teklifi olarak ileteceğim.

Hizmetimden Faydalanmak İçin Formu Doldurabilirsiniz!

Bu kategoride içerik bulunmuyor.
Güncel İçerikler İçin Instagram Hesabımı Takip Edin!