fbpx

Alışveriş sepeti

Firmanızın ihtiyacına yönelik olarak estetik, özgün, ui/ux standartlarına uygun kurumsal web siteleri hazırlamaktayım. Dünyada en çok kullanılan WordPress teknolojisi ile web site altyapınızı oluşturmaktayım. Yapacağımız web sitesi, responsive teknolojisine sahip, mobil ve tablet gibi taşınabilir cihazlara duyarlı şekilde çalışmaktadır.

Web Sitesi Tasarımı Hizmeti

1486564169-finance-financial-planning_81494

1-) Analiz ve Planlama

Projeye başlamadan önce web siteniz için analiz ve planlama yapacağız.

ui_ux_web_design_layout_desktop_icon_153176

2-) Tasarım ve Geliştirme

Yapılan planlamalar dahilinde web sitesinin temasını oluşturacağız.

web_design_icon_193941

3-) İçerik Girişi

Web sitesi tasarımına onay vermeniz durumunda içeriklerinizi siteye gireceğiz.

ui_ux_web_design_multidevice_responsive_layout_icon_153182

4-) Yayına Alma

Web sitesine onay vermeniz halinde arama motorları için gerekli ayarları yapıp yayına alacağız.

Domain ve Hosting Nedir?

Bir web sitesi hazırlatmak için öncelikle bir domain ve hosting’e sahip olmanız gerekir. Domain yani alan adı web sitenizin arama motorları üzerindeki ismidir. Kullanıcılar bu isimle web sitenize erişim sağlar. Hosting ise web sitenizin dosyalarının bulunduğu internete erişimi açık olan, benim sanal harddiskinizdir diye nitelendirdiğim bir hizmettir. Domain ve hosting birbirine senkronize şekilde çalışmaktadır. Bir web sitesini çalıştırmak için domain ve hosting birbirleri olmadan bir anlam ifade etmeyecektir.

Ortalama 1-2 hafta içinde web sitenizi hazırlıyor ve teslim ediyorum. İş planımın yoğunluğuna göre bu süreç 1 veya 2 gün esneyebiliyor.

Sizin işinizi en iyi yine siz bilirsiniz. Dolayısıyla sitenizin içeriklerini sizin hazırlamanız daha doğru ve sağlıklıdır. Bu konuda yardıma ihtiyacınız olduğu durumda yardımlarımı esirgemiyorum.

Web sitesi bitiminde 1 saatlik Yönetim Paneli eğitimi veriyorum. Sizinle paylaşacağım yönetim paneli erişim linki, kullanıcı adı ve şifre ile panele erişerek web sitenizi güncelleyebileceksiniz.

Bu sorunun belli bir cevabı yok. Çünkü bir web sitesi tasarımı, projenizin ihtiyaçlarına yönelik fiyatlandırılır. Web sitesi fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurup gönderebilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Hi, Welcome back!
Forgot?
Don't have an account?  Register Now