fbpx

Alışveriş sepeti

Dijital pazarlama alanındaki pazarlama süreçlerinin gerçekleştirildiği bir diğer güçlü kanal Sosyal Medya’dır.

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi kanallarda var olmanın yanı sıra iyi bir hesap yönetimi, dijital dünyadaki marka kimliğinizi ön planda tutacaktır.

Sosyal Medya’daki aktifliğiniz insanların dikkatini çekip, sunduğunuz ürün veya hizmetlere olan ilgisini arttıracaktır. Belirli stratejiler çerçevesinde yapılan sosyal medya yönetimleri markaların başarısını ciddi oranda arttırmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

analysis-svgrepo-com

1-) Marka, ve Rakip Analizi

Sosyal medya yönetimine başlarken öncelikle markanızın analizini gerçekleştireceğiz.

Sektörünüze uygun sosyal medya kanallarını analiz edip bu platformlardaki hesaplarınızı oluşturacağız.

Rakiplerinizin yaptığı çalışmaları ve bulunduğu sosyal medya kanallarını da analiz edeceğiz. Sizi onlardan farklı kılacak ve dikkatleri üzerinize çekmeyi sağlayacak çalışmalar yapacağız.

Eğer sosyal medya platformlarında hesaplarınız yoksa hesaplarınızı oluşturacağız. Hesap profillerinizi kurumsal profile geçirip işletme bilgilerini ve marka yüzünüzü kurumsal kimliğinize uygun şekilde düzenleyeceğiz. Sosyal medya yönetimine başlarken öncelikle markanızın analizini gerçekleştireceğiz.

target-svgrepo-com (1)

2-) Hedef Kitle Analizi

Markanızın, ürün veya hizmetlerinizin hitap ettiği doğru kullanıcılara veya potansiyel müşterilere erişmeniz için hedef kitlenizi analiz edeceğiz. Demografik veya stratejik olarak ihtiyaçlarımızı doğru orantıda karşılayan kişileri hedef kitlelere ayıracağız.

content-marketing-management-seo-svgrepo-com

3-) İçerik Çalışması

Gereksiz bilgi çöplüğüne dönen sosyal medya’da paylaşılan içerikler çok az ilgi görmektedir. İnsanların dikkatini üzerinize çekecek kaliteli ve özgün bir içerik çalışması yapacağız.

share-svgrepo-com

4-) Paylaşımları Planlama

İçerikleri, analiz ettiğimiz verilerden aldığımız sonuçlara göre en doğru tarih ve saatlerde paylaşılmasını planlayacağız.

target-goal-marketing-advertising-svgrepo-com

5-) Sosyal Medya Reklamları

Hesabınızın etkileşim alması ve organik takipçilere ulaşması için reklam çalışmaları yapacağız. Yapacağımız reklam çalışmaları ile hem hesabınızla etkileşime geçen kullanıcı sayısını hem de takipçi sayınızı arttıracağız.

report-svgrepo-com

6-) Takip ve Raporlama

Sosyal medya hesaplarınızı devamlı takip ederek tarafınıza rapor verileri sunacağız.

Sosyal Medya Yönetimi Neden Gereklidir?

Gelişen ve kendini sürekli yenileyen dijital bir dünyada yaşıyoruz. Teknoloji zaman geçtikçe gelişiyor ve onu kullanan insan sayısı da oldukça artmış durumda.

Milyonlarca insan Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter vb. platformlarda vakit geçirmekte hatta bu platformlarda yaşamaktadır.

Sosyal medya, bilgi vermekten daha çok işletmelerin markalaşması, ürün veya hizmet tanıtımları gibi konuları ön plana çıkarmak için hem duygusal hem de ticari bir reklam aracı haline gelmiş durumdadır.

Markanızın tanıtımını, ürün veya hizmetlerinizi pazarlamak için iyi bir sosyal medya yönetimi gereklidir.

Bu soruya ancak sektör, pazar ve rakip analizinizi yaparak cevap verebiliriz.

Sosyal Medya reklamları için ne kadarlık bir bütçe ayıracağınızı bilmiyorsanız endişe etmenize gerek yok!

Çünkü size özel bir bütçe analizi yapıp sizi bilgilendireceğim.

Sosyal Medya Yönetimi hizmetimin ücretini aşağıdaki formu doldurup göndermeniz halinde mailinize fiyat teklifi olarak ileteceğim.

Hizmet Talep Formu

Hi, Welcome back!
Forgot?
Don't have an account?  Register Now