fbpx
×
Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Uzmanı

Sosal Medya Uzmanı, sosyal mecralarda (Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin vb.) bulunan  hesaplarınızın yönetimini gerçekleştirerek hesabınızı takip eden kişilerle etkileşimini arttırma yönünde çalışmalar yapan kişidir. Eğer bir sosyal medya uzmanına ihtiyaç duyuyorsanız sosyal medya yönetimi hizmetimden faydalanabilirsiniz.

Dijital Pazarlama’nın en önemli ana başlıklarından biri olan Sosyal Medya Yönetimi potansiyel müşterilerinize ulaşmak, ürün veya hizmetlerinizi müşterilerinize en yaratıcı şekilde sunarak onların beğenisini kazanmaya teşvik etmek için yapılan işlemlerdir. Sosyal Medya Yönetimi üzerinde yapılacak işlemler çeşitlendirilebilir. Gerçekten iyi bir sosyal medya yönetimi sayesinde markanızın insanlar gözündeki değerini arttırarak müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

 

Ali Yanar Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Ne Yapar?

Dijital Pazarlama Uzmanı çok genel bir ibaredir. Bu ünvanın hakkını vermek dijital mecradaki her konuda bilgi sahibi olmayı ve beraberinde de tecrübeli olmayı gerektirir. Dijital alandaki yaklaşık 11 yıllık  tecrübem ile Sosyal Medya Yönetimi konusunda işletmenize destek veriyorum. Destek içeriğini iki alternatif olarak sunuyorum, Hizmet veya Eğitim. Yani ister Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti isterseniz de Sosyal Medya Eğitimi alabilirsiniz, tercihi tamamen size bırakıyorum.

 

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetinizin İçeriğinde Neler Var?

  • Sosyal medya hesaplarınızın kurumsal anlamda düzenlenmesi.
  • Sosyal medya hesaplarınızda paylaşılacak gönderi içeriklerinin planlanması.
  • Sosyal medya hesaplarınızda paylaşılacak gönderilerin tasarımlarının hazırlanarak paylaşılacak tarihlerde planlanması.
  • Sosyal medya hesaplarınızın üzerinde sponsorlu reklam yönetimlerinin yapılması.
  • Etkili sosyal medya iletişiminin gerçekleştirilmesi. (Müşterilerinizin yorum ve mesajlarına cevap verilmesi.)
  • Beğeni ve takipçilerinizi arttıracak taktiksel doğal yöntemlerin uygulanması.

 

Sosyal Medya Eğitimi İçeriğinde Neler Var?

Sosyal medya eğitimimin içeriğinde hizmet içeriğinde yer alan tüm maddeleri size anlatıyorum. Size bu maddeleri uygulayacak bilgiye ulaştırıyorum. Eğitim için belirlediğim bir saat limiti yok çünkü bu eğitimi sizin öğrenmeniz ve öğrendiklerinizi uygulayabildiğinizi görmek istiyorum. Sosya medya alanında hem size rehberlik ediyor hem de hesaplarınızı büyütebilmenize yardımcı oluyorum. Sosyal medya üzerinde işinizi kolaylaştıracak araç ve bilgileri sizlere bu eğitimler dahilinde sunuyorum. Öğrenme garantili bu eğitim ile bir sosyal medya uzmanının yaptığı birçok çalışmayı yapabileceksiniz.

Sosyal medya hesaplarının yönetimini sağlayarak, sosyal medya üzerinde marka değerinizi yükseltecek çalışmalar planlayan kişilerdir.

Sosyal medya hesaplarının yönetimiyle ilgilenemeyen ve müşterileri ile daima etkileşimde kalmak isteyen herkes bu hizmeti alabilir.

Süreç olarak 3, 6, 12 aylık periyotlar halinde sunmaktayım. Hizmetlerin hepsi aslında birer paket niteliğinde fakat siz kendinize özel bir paket içinde talepte bulunabilirsiniz.

Sosyal medya eğitimi mi alan kişilere eğitim sonrası da takıldığı konularda elbette destek oluyorum.

Sosyal medya hizmeti ve eğitim ücretlerimi iletişim formunu doldurarak ya da ali@aliyanar.com mail adresime mail göndererek öğrenebilirsiniz.
Güncel İçerikler İçin Instagram Hesabımı Takip Edin!