fbpx
×

Facebook

 • 5 Ağustos 2023

  Facebook ve Instagram Mağazaları Kapanıyor 2023

  Facebook ve Instagram Mağazaları Kapanıyor 10 Ağustos 2023’ten itibaren, ABD dışındaki mağazalara erişim kısıtlanacak. Facebook ve Instagram Mağazanız varsa yazıyı dikkatlice okumanızı öneririm.

  Detaylı Bilgi
 • 18 Mayıs 2023

  Meta Teklif Stratejileri

  Meta reklam ayarları tarafında seçmiş olduğunuz teklif stratejileri reklamlarınızın girmiş olduğu açık artırmalarda sizin adınıza nasıl teklf vereceği konusunda bilgi verir.

  Doğru yapılandırılmış bir teklif stratejisi ile satışlarınızda, müşteri sayınızda veya marka, erişiminizde artış yakalamak gibi ölçülebilir sonuçlar alabilirsiniz.

  Detaylı Bilgi
 • 17 Mayıs 2023

  Meta’da Satışların Artırılması

  Meta’da çevrimiçi satışları artırmak için Meta’nın en iyi 3 reklam türünden bahsettim. Bu 3 reklam türünde yapılan analizler veya anketler oldukça sağlıklı dönüşlerin gerçekleştiğini göstermiştir.

  Detaylı Bilgi
 • 15 Mart 2023

  Meta Kampanyalarında Hedef Kitle Çakışması

  Metada kampanyalarında hedeflemiş olduğunuz hedef kitleler çakışarak reklam setlerinizin performansını düşürüyor olabilir.
  Hedef kitle çakışması meydana geldiği anda reklam setlerinizin yeterince yayınlanmamasına yol açabilir.

  Detaylı Bilgi
 • 12 Mart 2023

  Google Ads’ten Gelen Trafiğe Meta’da Reklam Gösterme

  Google Ads kampanyaları yoluyla web sitenize giren kişileri Facebook ve Instagram kampanyalarınızda hedefleyerek bu ziyaretçilere Meta üzerinde reklam gösterebilirsiniz.

  Detaylı Bilgi
 • 5 Şubat 2023

  Facebook ve Instagram Reklamlarının Performasını Arttırmak İçin 4 İpucu

  Birçok reklamveren işletme ve şahıslar Facebook ve Instagram reklamlarının istediği performansı göstermediği ve reklamlardan yeteri miktarda dönüş alamadıklarını belirtiyorlar. Bu konuda sizler için derlemiş olduğum bir kaç öneride bulunacağım.

  Detaylı Bilgi
 • 12 Temmuz 2021

  Kapatılan Facebook Reklam Hesabı Sorunları ve Çözümleri

  Kapatılan Facebook Reklam Hesabı Sorunları

  Son zamanlarda sıkça yaşadığınız ve keyfinizi kaçıran Facebook Reklam Hesabı Kapatılma veya Durdurulma sorunları ile ilgili detaylı bir yazı yazarak sizleri doğru şekilde yönlendirmek istedim. 

  Detaylı Bilgi
 • 25 Aralık 2020

  Facebook Pixel Kodu Nedir

  Facebook Pixel Kodu Nedir?

  Facebook Pixel Kodu, web sitenize gelen ziyaretçilerin siteniz üzerinde gerçekleştirdiği eylemler konusunda size bazı bilgiler sağlayan bir kod parçacığıdır. Örneğin; Sitenizi ziyaret etmiş bir kullanıcının hangi sayfalara tıkladığı, hangi ürünleri sepetine eklediği vb. işlemler konusundaki verilere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Facebook Pixel kullanabilmek için işletmenizin bir web sitesi olması gerekmektedir.

  Detaylı Bilgi
 • 19 Aralık 2020

  Facebook Reklam Türleri

  Facebook reklam yöneticisi üzerinde pazarlama amacınıza yönelik olarak kullanabileceğimiz birçok Facebook Reklam Türleri bulunmaktadır. Hangi reklam türünü kullanarak reklam çıkmanız gerektiğini aşağıda anlatıyorum.

  Detaylı Bilgi
 • 19 Aralık 2020

  Facebook Business Manager Aracı

  Facebook Business Manager Aracı

  Facebook Business Manager Nedir? Facebook Business Manager, birden fazla reklam hesabının yönetimi için bize kolaylıklar sağlayan araçtır. Bu araç ile reklam hesaplarını, sayfaları ve reklam verenleri tek yerden yönetebilirsiniz. Ayrıca kişisel Facebook profilinizden ayrı tutabilirsiniz. Neden Business Manager Kullanmalıyım? Birden fazla reklam hesabına ihtiyacınız varsa. (Hizmet verdiğiniz her müşteri veya işletme için ayrı reklam hesapları […]

  Detaylı Bilgi
Güncel İçerikler İçin Instagram Hesabımı Takip Edin!