fbpx
×

Facebook

 • 12 Temmuz 2021

  Kapatılan Facebook Reklam Hesabı Sorunları ve Çözümleri

  Kapatılan Facebook Reklam Hesabı Sorunları

  Son zamanlarda sıkça yaşadığınız ve keyfinizi kaçıran Facebook Reklam Hesabı Kapatılma veya Durdurulma sorunları ile ilgili detaylı bir yazı yazarak sizleri doğru şekilde yönlendirmek istedim. 

  Detaylı Bilgi
 • 25 Aralık 2020

  Facebook Pixel Kodu Nedir

  Facebook Pixel Kodu Nedir?

  Facebook Pixel Kodu, web sitenize gelen ziyaretçilerin siteniz üzerinde gerçekleştirdiği eylemler konusunda size bazı bilgiler sağlayan bir kod parçacığıdır. Örneğin; Sitenizi ziyaret etmiş bir kullanıcının hangi sayfalara tıkladığı, hangi ürünleri sepetine eklediği vb. işlemler konusundaki verilere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Facebook Pixel kullanabilmek için işletmenizin bir web sitesi olması gerekmektedir.

  Detaylı Bilgi
 • 19 Aralık 2020

  Facebook Reklam Türleri

  Facebook reklam yöneticisi üzerinde pazarlama amacınıza yönelik olarak kullanabileceğimiz birçok Facebook Reklam Türleri bulunmaktadır. Hangi reklam türünü kullanarak reklam çıkmanız gerektiğini aşağıda anlatıyorum.

  Detaylı Bilgi
 • 19 Aralık 2020

  Facebook Business Manager Aracı

  Facebook Business Manager Aracı

  Facebook Business Manager Nedir? Facebook Business Manager, birden fazla reklam hesabının yönetimi için bize kolaylıklar sağlayan araçtır. Bu araç ile reklam hesaplarını, sayfaları ve reklam verenleri tek yerden yönetebilirsiniz. Ayrıca kişisel Facebook profilinizden ayrı tutabilirsiniz. Neden Business Manager Kullanmalıyım? Birden fazla reklam hesabına ihtiyacınız varsa. (Hizmet verdiğiniz her müşteri veya işletme için ayrı reklam hesapları […]

  Detaylı Bilgi